Gösterilen: 1 ile 32 arası, toplam: 32 (1 Sayfa)

Kadın Korse

Kadınların zaman zaman kullanma ihtiyacı duydukları çeşitli iç giyim ürünleri vardır. Bu ürünlere hemen her kadın ihtiyaç duyabiliyor. Bunlardan ürünlerden birisi de kadın korse modelleridir. Beden formunu kusursuz göstermek adına kadın korseler son derece kullanışlı tasarımlardır. Farklı bedenlerde kadınların incelmek için kullandıkları bu ürünler dış giyimin daha kusursuz görünmesine yardımcı oluyor. 
Kilo problemi yaşayan ya da vücut ölçülerinin daha sıkı görünmesini isteyen hanımlar korseler yardımı ile istedikleri vücut formuna birkaç dakika içerisinde kavuşabilirler. Korseler de kadınların ihtiyaçlarına göre farklı modeller ve renkler mevcuttur. Bu ürünlerin tasarımında özel üretim teknikleri ve kumaşlar kullanılmaktadır. Bu nedenle de korseler son derece özel iç giyim ürünleridir.


Kadın Korse Modelleri

Kadınların dış giyimlerini daha kusursuz hale getirmek ve daha düzgün fizik formuna kavuşabilmek için korselerden yararlanması çok eski tarihlere dayanıyor. Bu süre zarfında korse modellerinde çok fazla gelişme kaydedildi denilebilir. Her geçen gün benzersiz özellikleri ile kadın iç giyiminin kilit parçalarından biri haline gelen kadın korseleri işlevsel yapısı ile öne çıkıyor. 
Model seçenekleri arasında yüksek bel uçun paçalı korseler, yüksek bel slip korseler, çıtçıtlı bady korseler, tam boy kadın korseler, selülit önleyici korseler, göğüs altı tam boy korseler olmak üzere çok geniş bir ürün skalası bulunuyor. Kalça kısmını ve basenleri toparlamak için genelde toparlayıcı mini korseler çok tercih ediliyor. Bununla birlikte karın ve bel kısımlarındaki fazlalıkları toparlaması ve sıkılaştırması için de yüksek bel slip korseler çok işlevsel ürünlerdir. 
Korseler yalnızca alt bedeni toparlamakla kalmıyor. Aynı zamanda bu ürünlerde üst beden toparlayıcı ürünler de bulunuyor. Bu ürünler toparlayıcı sütyen olarak isimlendiriliyor ve üst beden bölgesinin daha düzgün görünmesine yardımcı oluyor.


Kadın Korse Modellerinde Renk Alternatifleri

Kadınlar için son derece önemli olan bir konu varsa o da vücut yapılarının dışarıdan güzel görünmesidir. Ancak her zaman spor yapmak ya da hızla zayıflamak mümkün olmaz. Bu nedenle de korseler kadınların en kurtarıcı iç giyim ürünleridir. Günümüzde iç giyim ürünleri olarak korseler çok daha şık tasarımlarla üretildiği için bu ürünleri her yaş grubundan kadın rahatlıkla giyebiliyor.
Ürünler arasında farklı renk seçenekleri bulunuyor. En çok tercih edilen renk seçenekleri ise siyah, beyaz ve ten rengidir. Bu renkler sayesinde her kıyafeti rahatlıkla giyebilme ayrıcalığınız oluyor. Özellikle ten rengi zamansız ve sade bir üründür ve her kıyafetin altında çok rahat tercih edilebilir. 


Kadın Korselerinin Özellikleri Nelerdir?

Kadın korselerinin birçok özelliği vardır. Bu ürünler kadınların vücutlarının daha düzgün bir görünüm kazanmasına imkân tanır. Kalitesi yüksek ürünlerdir ve hemen her kadın için kullanılabilir yapısı vardır. Vücutta kaşıntı, tahriş ya da alerjik reaksiyon oluşturmaz. Alt grup korselerinde bel kısmında kaymayı önleyen silikon vardır. Ürünlerin dikişlerinin iç kısımlarda olması bu ürünlerin kıyafetlerin altından potluk ya da dikiş izi ortaya çıkarma riski yoktur. En ince kıyafetlerin altından dahi bu ürünleri rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ürünlerin lastikleri beli sıkmaz ve rahat hareket kabiliyeti sunar. Abiye kıyafetlerin, spor giyim ürünlerinin, kumaş pantolonların, beyaz pantolonların altında rahatlıkla kullanabileceğiniz ürünlerdir. 


Kadın Korse Fiyatları

Kadınların kullandıkları korseler farklı fiyatlarla satışa sunuluyor. Yüksek kumaş teknolojisi ve standartların üzerinde işçiliği olmasına rağmen ulaşılabilir fiyatlarla kullanıcıdan tam not alan ürünlerdir. Renklerine ve modellerine göre fiyatları farklılık gösteren kadın korse çeşitleri ile güne hazırlanmak daha kolay olacaktır.