2010'dan beri faaliyetlerini bay, bayan iç giyim ürünleri olarak devam ettirmiş, çeşitlerini gün geçtikçe artırarak geniş ürün yelpazesiyle faaliyetlerine devam etmektedir.

Türkiye çapında müşterilerimizden aldığımız güvenle ilk kurulduğumuz günden itibaren yükselen bir trendle daha geniş bir tüketici kitlesine yayılmayı başardık.

Tüm halkımızın ihtiyaçlarına cevap verebilecek tarzda üretim yaparak satışlarımızı yaptığımız ürünlerle Türk Tekstil Piyasasının gündemine oturmuş, kalite ve güvenin simgesi haline gelmiştir.

Tüm ürün kumaşlarımız Avcılar Firuzköy'deki fabrikamızda kendi tasarladığımız modellere göre konfeksiyon üretimlerinin yapılarak Eminönü Yeşildirek'teki toptan satış mağazamızda beğenilerinize sunulmaktadır. Hizmetlerimiz ve ürün yelpazemiz sizlerin güveni ile büyümeye devam etmektedir.

İç piyasada müşterileriyle buluşan firmamız yurtdışı firmalara yaptığı üretimle, bu firmalardan da tam güven almış ve bu güvenle üretiminin kalitesini ülke sınırları dışına taşımayı hedeflemiştir. Büyümede sınırların olmadığı politikasını güden firmamız sizlerle daha da büyüyerek, ülke ekonomisine katkıda bulunmayı, memnuniyetinizin memnuniyetimiz olmasını sağlamayı hedef edinmiştir.


Steve Wolls & Arneo Underwear